Poddębice (koncert plenerowy na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego Rodziny Grudzińskich w Poddębicach)
22 sierpnia

Ostatnia wycieczka odbędzie się do Poddębic, gdzie czeka na nich Ogród Zmysłów oraz zabytkowy park. To spotkanie z różnorodnymi formami przyrody i historią regionu.
Cykl zakończy koncert w parku pałacowym w Poddębicach, na scenie plenerowej w otoczeniu historycznego założenia, w wykonaniu OSFŁ oraz Hani Derej.